מומלץ מיכל
  שרית היא לקוחה חדשה ב-RAICH-Branding. במסגרת סל השירותים שהיא מקבלת - שיווק, עמוד נחיתה וקמפיינים בפייסבוק, היא מקבלת גם פוסט המלצה. כדי לשווק מהלב את הלקוחות שלי, אני תמיד מתנסה. החלטנו לחלק את הטיפול לשניים ועל כן המלצה זו הינה חלק א׳ שנרכיב לו את ב׳ בהמשך.
  שרית, הבעלים של עדן קליניק - מרכז לרפואה משלימה, מטפלת ברפואה סינית וארומתרפיה בשילוב עם המכשיר החדשני ביותר לניקוי רעלים - קולון הידרו תרפיה.
  למפגש הראשון בחרתי בדיקור. מהקל אל הכבד, ממה שמוכר לי יותר אל הלא נודע. הגעתי לקליניקה המאוד נעימה שנמצאת בביתה. קיבלתי שאלון קצר למלא, נכנסנו לחדר הטיפולים ומיד לרוגע. יש משהו באנרגיות של החדר ושלה שכבר משרה בטחון שאני במקום הנכון. שרית בדקה לי את הלשון, איבחנה את מצבי והחלה להניח את המחטים תוך כדי שהיא מספרת לי מה גילתה. על הכבד, רמת הסוכר ולחץ הדם (מעולם לא היה לי עד עכשיו!). כבר עשיתי דיקור בעבר ולא זכרתי את זה כל כך אפקטיבי. ההסברים, הדוגמאות, הרגישות לדעת איפה לשים את המחטים ושוב אני אומרת, דווקא הפעם באתי ללא כאבים מיוחדים, מה שאפשר לי פשוט להרגע. בתום הדיקור ודמיון מודרך מרגיע, נחתי בשקט עם המוסיקה ועפתי עד ששרית חזרה. נפרדתי (לבינתיים, כבר מחכה לפעם הבאה, מביטה לעבר המכונה הורודה שתנקה לי רעלים מיותרים מהגוף בשבוע הבא.

  mi casa su casa. 

  בספרדית, שפת אמאשלי, זה הבית שלי - הבית שלכם

  זו מסיבה בהפקתה של להקת המחול Maria Kong, בשיתוף מעל 30 אומנים, מוזיקאים, רקדנים, פיסול בלייב, קעקועים לייב, אמני וידיאו ארט, אמני רחוב וזה מה שהיה.... יום חמישי היה אירוע נוסף בסדרה, 21 במספרו. בבסקולה, בדיוק באותו מקום בו היתה שבוע לפני כן מסיבה של ה״ליבריישן״ של קורהה חבר טוב טוב. ידעתי שלשם אני רוצה כי א. אני אוהבת את המקום. ב. אני אוהבת אומנות. ג. אני אוהבת ++ את גלעד כהנא, מריה קונג, מאיה איזיקוביץ ועוד מלאן. ד. לא אירגנתי לי כרטיס. הייתי שאננה, מה יש להזמין מראש. רק קבעתי עם חברה. שריינו ביומן ואז זה קרה, ראיתי שהם סולד אאוט. גיששתי בקטנה ועדיין לא התארגנתי. אני אמצא. מגיע 21:00 ואני עדיין ללא. מנסה לארגן, לכתוב להם שאכתוב המלצה, רק חבל שבדקה ה 90.

  רביעי, 02 דצמבר 2015 21:51

  יוגה שני ביניינים ממני

  אני רק מתחילה לכתוב על היוגה אצל סיון והכל משתתק מסביב. נהיה מין שקט נדיר כזה שקורה לעיתים מאוד רחוקות בראש שלי. הכרתי אותה במחאת נחמני, ממש פה במעבר חציה. דברים טובים קורים כשעומדים על זכויותינו, יוצאים מהחורים התל אביביים שלנו ומכירים את השכנים. על סיון ושיעורי היוגה שמעתי הרבה ממתי וענת השכנות היקרות שלי. היא היתה בתאילנד ונחתה בדיוק לרעש שעשינו כדי להחזיר את השקט למרות עבודות הרכבת הקלה, וכך יצא שפשוט ״סגרנו עסקה״ במעבר החצייה. באתי אליה לשיעור התנסות, סקפטית לחלוטין. יוגה בבית עם עוד 4 אנשים בשיעור, היה נראה קטן עליי. הרי אני מתאמנת כבר 10 שנים, בדרך כלל בחללי סטודיו גדולים, בשיעור עם לפחות 20 תלמידים. כל השיעור דיברתי עם עצמי שזה לא מתאים וכל אחד בקצב שלו וזה וזה וזה ואז הגוף שלי דיבר אליי. מתחתי בשיעור כמה גבולות שלי, בדיוק את אותם הגבולות שמתחתי בשיעורים הגדולים שיצרו לי לא מעט כאבים בגב ובברכיים וסיון קלטה, עצרה אותי ודייקה. סיימתי את השיעור בלהגיד לה אולי ולהסביר שאני צריכה יותר אינטנסיבי, עם יותר אנשים, דינמיות, אקשן. היא הבינה, לא לחצה, בסיון׳ניות המקסימה שלה אמרה ״מה שמרגיש לך״. הלכתי הביתה, השקט הזה הלך איתי וחשבתי לעצמי, מה את קופצת כל כך מהר להגיד שזה לא מתאים. כששקט מגיע לא נותנים לו ללכת כל כך מהר.. (להמשך קריאה לחצו על קרא עוד)

  שלישי, 01 דצמבר 2015 09:43

  תספול

  שני ה-ספרית שלי ועוד כמה דברים! כך יוצא שאנחנו נפגשות בדייט השנתי הקבוע שלנו לתספורת, זה הדבר היחיד שאנחנו מצליחות להתמיד בו שנה אחר שנה. מעבר לכך יש את מפגשים אירעיים, לא צפויים כאלה ומשמחים. אנחנו מנסות מאוד מאוד לקבוע להפגש ככה סתם ואיכשהו זה פשוט לא קורה, כך שנשאר לו הקסם הזה של שתינו וזה מה שיפה. השנה זה כבר כמה זמן שאנחנו מנסות, בדגש על המנסות, לקבוע תספול שכזה ותמיד איכשהו זה מתפספס לשתינו. בלי להתבאס, מחכות לרגע שיתאים, תמיד מבינות, זה החיים, מלא דברים! ואז זה קרה! בזכות נטע ששאלה אותי אם יש לי ספרית להמליץ ואני שמחכה גם ישר אמרתי שני. ככה נולד בעצם מומלץ מיכל, מחברים שפונים שאמליץ. אני מכירה מלא, וכשאני אוהבת אני אוהבת ורוצה להעביר את זה הלאה. אז בזכות נטע הצלחנו כולנו לעשות זאת, בביתי.

  את שניקי בכלל הכרתי לפני 4 או 5 שנים..

  https://twitter.com/mumlazmichal

  מה זה פה?

  •  

    

    

    

   אתם שואלים לאן ואיפה,
   אני אוהבת לגלות, לבקר, לחקור ולרוץ לספר.
   זה מאץ׳. מומלץ מיכל, מכיל רק ביקורות טובות!


   מיכל היא הבעלים של משרד למיתוג ופרסום.
   קופירייטרית ואשת שיווק שאוהבת לכתוב לצלם ולגלות שהביזנס הוא גם פלז׳ר.
   איפה טעים לאכול?
   לאן ללכת לשתות?
   מה חם בעיר?
   באיזה כפר קר?
   מי מטפל טוב?
   מה היעד הבא?
   איזה חוג את רוצה?
   מוזמנים לשתף גם, לקרוא, להציע המלצה לבדיקה, לשלוח אותה לסריקה. היא תבדוק ורק אם טוב תכתוב. שום דבר רע..
   הכל בעיניי המתבוננת ולבחירתכם בלבד.

   יש לכם עסק ותרצו שתמליץ?
   מיכל עושה זאת רק אם בדקה בעצמה. מוזמנים להזמין אותה ועד אז תיהנו ואל תשכחו לשתף!

  logo mumla

  Please publish modules in offcanvas position.