מיון לפי תאריך יולי 2015
  שישי, 31 יולי 2015 22:48

  מומלץ לט״ו באב

  ״הכל בסדר״ זה מה שאבא שלי אומר מאז ומעולם, המשפט השני האהוב עליו ועליי הוא ״יהיה בסדר״.
  אני מודה, יש פעמים שזה מוציא אותי מדעתי ולרוב אני מנסה לשמר את הגחלת. כן, זה לגמרי הצד הפולני.
  הצד השני,

  אתמול הייתי בשיעור הקבוע שלי. חוג תנועה, שלב 2 של ענבר בן יהודה, מנחה ומדריכה בשיטת גרינברג למעלה מ 14 שנה. שלי כמעט שנתיים.. כל יום שלישי, שעה וחצי שבה אני זזה ונושמת, מופתעת כל פעם מחדש איך אפשר להגיע חצי כוח ולצאת עם פול גז בלי ניוטרל. כל ״שלב״ מכיל 40 שיעורים, קבוצה ובה אנשים קבועים ומוסיקה! לזוז בקבוצה קבועה מוכר ואהוב עליי, עוד מהימים שרקדתי בלהקה, 6-18, 12 שנים. יש משהו בתנועה...

  היום אחרי החוג תנועה תיכננו ללכת ענבר המדריכה שלי ונועה החברה והמודרכת איתי לתערוכה.

  המקום: בית רומנו, כן איפה שביליתי בדיוק לפני שבוע במסעדה של אייל שני - רומנו.

  בקומה השניה יש חלל של חדרי אומנות...

  שני, 20 יולי 2015 19:51

  הדברים שאני רוצה

  יש סרטים שרק לפי הכותרת של הסרט שלהם אני כבר יודעת שאוהב. לפעמים אני נופלת, זה לא מדע מדויק. לסרט הזה חיכיתי כבר משבת. בסוף זה קרה היום, סיום מרגיע ליום שהיו לי בו סרטים משלי. קצת אירופה הפעם, צרפתי. ג'וסלין..

  שישי, 17 יולי 2015 13:51

  וולפנייטס ליילי

  איכשהו הגעתי לבלות את חמישי בלילה ב״וולפניייטס״. היינו אחרי הסרט, הוא היה רעב, להמבורגר טבעוני.. ואני, המבורגר אוהבת, כן מאוד, בלילה, פחות. אמרנו שאשב איתו והוא יאכל. בטח, אעמוד בפיתוי נכון. האמת שאפילו לא הייתי רעבה כל כך ולמרבה הפלא, מעולם לא ישבתי שם להמבורגר. ישבנו על הבר, בסניף כיכר רבין.

  ב־2012 עלתה ב HBO, הסדרה "בנות" ועשתה באזז מטורף. כיום אנחנו כבר בעונה הרביעית. הסדרה עוסקת ב 4 בנות, משהו כמו סקס והעיר הגדולה מבחינת 4 בנות אך שונה לגמרי. הן בשנות ה 20 לחייהן, מבין ארבע הגיבורות, רק שלוש (מרני, ג'סה ושושנה) חטובות ומטופחות והרביעית,

  חמישי, 16 יולי 2015 21:24

  ״כשנהיה צעירים״ - שברו אותי

  סרט, שהכניס אותי קצת לסרט שגם ככה הייתי בו.

  הלכתי עם ידיד שלי, מין הארי וסלי כאלה אנחנו. היתה לי הרגשה שזה יתאים לשנינו ביום שכזה. ״כשנהיה צעירים״.

  ג'וש וקורנליה הם זוג ניו יורקי בני ארבעים פלוס שלעולם לא הביאו ילדים לעולם.

  כל החברים סביבם מתעסקים בתינוקותיהם והם מרגישים שכבר אין על מה לדבר איתם, שלא נדבר על כמה הם ביקורתיים אליהם.

  הם מתחברים... 

  רביעי, 15 יולי 2015 22:14

  רומנו, החדשל אייל שני

  אתמול, אחרי החוג תנועה של ענבר בן יהודה, הייתי רעבה אש.
  תיכננתי מראש ללכת עם שתי חברות טובות לבדוק את החדש של אייל שני, לראות מה עולל הפעם, הוא וחבריו ההיפסטרים מחבורת נפלאות התדר. אז ככה, המקום, מפוצץ כמו כל מקום טוב וחדש שיש עליו באזזז. מזל שהגעתי באיחור והבנות כבר התיישבו, אחרי המתנה ממושכת והתפלחות אלגנטית.

  הן ישבו שם במיקום אדיר, מול הדיג׳י שיותר מתאים לקרוא לו תקליטן. ממנו התלהבתי בעיקר בכל המקום הזה, מעמדת התקליטים הכוונה וגם מהמתקלט הילדון ההיפסטרון החמוד.

  מי ראה?

  ״הקול בראש״
  שם שנטי ניואייגי׳ משהו לסרט של דיסני ופיקסאר. באנגלית קוראים לו inside out, מזכיר סושי בכלל.
  על הסרט שמעתי רבות, אין ספק שיש באזז רציני סביבו. אני לא לגמרי מחובבי הז׳נאר שרצים לקולנוע בכל פעם שיש סרט של אחד מהשניים המוזכרים למעלה. מה שבטוח זה שאם כולם מדברים על זה, אני חייבת ללכת לבדוק וכך יצא, שקבעתי ללכת עם חברה לסרט ביום ששתינו באנרגיות נמוכות ועם רצון ופוטנציאל לתת לזה להשתנות. המקום: רבן חן בכיכר דיזינגוף. הזמן: אמצע השבוע בערבי הקיץ החמים. ההטבה: 1+1 של ישראכרט! מאחר וכל היום אני מבלה לי, למה לא לעשות את זה מבוקר כשאפשר, אם כבר. בקיצור, הצגה של 19:00, אמצע השבוע, אולם לא מלא במיוחד, פופקורן ענק והנה זה מתחיל בפרסומות שאני כל כך אוהבת, במיוחד כי אין לי בבית טלויזיה לראות וגם בכלל אוהבת מאז ומעולם אבל אני חריגה, אני יודעת וגם במקצוע הנכון :)

  הייתי בסרט ״דירה בפריז״ עם חברה-אחות אהובה. היתה לי עליו תחושה טובה וכך היה. השחקנים מוכרים קאוין קליין ששיחק לפני מלא שנים ב״דג ושמו וואנדה״ ועוד כל מיני אחרים. מדברים בו אנגלית למרות התרחשותו בפריז והעלילה בו מסתעפת כאשר הוא מגיע לדירה ששווה מליונים שירש מאביו ומסתבר שירש איתה עוד כמה דיירות מעניינות ואם כבר אנגלית אז גם יש סוף טוב. אם בא לכם טיפה להתרגש, לכו לסינמטק או תורידו זה סרט חביב ואם ראיתם בעקבות ההמלצה, ספרו איך היה?

  מומלץ מיכל ++

   

  Please publish modules in offcanvas position.